Trasy przejazdu

  Strona główna / Aktualności / Komunikat

  Komunikat

  2020-03-31

  Informujemy Pasażerów Międzygminnej Komunikacji Samochodowej, że od dnia 1 kwietnia 2020 r. do odwołania zostaje zawieszona komunikacja na linii Rzeszów - Wola Rafałowska  przez Kielnarową , Tyczyn.

   

  Jednocześnie od dnia 1 kwietnia  2020 r.  zostaje uruchomiona  od poniedziałku do soboty komunikacja  na linii 238 od Rzeszowa do Zabratówki przez Wolę Rafałowską według nowego rozkładu jazdy  (obowiązującego dla sobót).

  Na nowo uruchomionych kursach będzie obowiązywał rozkład jazdy zamieszczony  w zakładce "rozkłady jazdy"

   

  UWAGA – Z KURSÓW ZOSTAJĄ WYŁACZONE DOTYCHCZASOWE PRZYSTANKI NA TERENIE RZESZOWA - PLAC WOLNOŚCI , PIŁSUDSKIEGO ZDZ, PIŁSUDSKIEGO C.H. AMERYKA, PIŁSUDSKIEGO UW

   

  Pasażerowie, którzy będą chcieli podróżować z Woli Rafałowskiej do Rzeszowa proszeni są o zakup biletów jednorazowych wg  cennika dla obowiązujących  dotychczas stref. Bilety jednorazowe będą obowiązywały na cała trasę od Woli Rafałowskiej przez Zabratówkę do Rzeszowa.

   

  Bilety miesięczne i okresowe obowiązują na całą trasę przejazdu.

   

  Pasażerów jadących w stronę Terliczki informujemy, że kursy zostały rozdzielone i na odcinku od Pl. Wolności do Terliczki obowiązuje obecny rozkład jazdy. Autobus będzie rozpoczynał wyjazd z dworca 2 minuty przed kursem.

  Kursy rozpoczynające z Terliczki omijają przystanek Pl. Wolności i jadą do przystanku Urząd Wojewódzki, a następnie bezpośrednio na dworzec PKS.

   

  Uwaga:

  Na prośbę Pasażerów kurs z godz. 15:15 z Rzeszowa do Zabratówki przez Wolę Rafołowską w dni robocze zostaje opóźniony o 15 minut i będzie odjeżdżał z dworca o godz: 15:30.

  Zobacz także: