Trasy przejazdu

  Listopad 2016

  Komunikat 2016-11-15

  Informujemy Pasażerów Międzygminnej Komunikacji Samochodowej, że w związku z  przebudową drogi w miejscowości Błędowa Tyczyńska komunikacja na linii 238 prowadzona będzie objazdem od 21.11.2016 r. do odwołania.

   

  Objazd realizowany będzie przez Chmielnik Jarząbki, Borówki, Zabratówkę do Błędowej Tyczyńskiej GS. W związku z powyższym wprowadzony zostaje tymczasowy rozkład jazdy na czas objazdu na linii 238.

   

  Ponadto 3 kursy linii 238 w dzień roboczy zostają skomunikowane z autobusem robiącym podjazd z Zabratówki do Błędowej Tyczyńskiej oraz 2 kursy powrotne z Błędowej Tyczyńskiej do Zabratówki.

   

  Rozkład jazdy na objazd dostępy na stronie internetowej: www.zgpks.rzeszow.pl

  Komunikat 2016-11-10

  Informujemy Pasażerów Międzygminnej Komunikacji Samochodowej, że w związku z organizowanym w dniu 11 listopada 2016 r. „Biegiem Niepodległości” zamknięte zostaną ulice:

  W godz.: ok. 6:00 – ok. 15:30 zamknięta ul. Rejtana (do skrz. z ul. Kopisto), al. Kopisto, ul. Szopena, Targowa

   

  linia 220 będzie kursowała do Dworca Głównego PKS przy ul. Grottgera 1 

   

  linia 203 w obu kierunkach będzie kierowana objazdem przez ul. Lisa Kuli,  al. Cieplińskiego do Dworca Lokalnego z pominięciem przystanków na ul. Szopena, ul. Targowej, Pl. Wolności, ul. Piłsudskiego.

   

  Ponadto wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na Lisa Kuli, Cieplińskiego, Piłsudskiego; Pl. Wolności, polegające na zajętym przez uczestników biegu jednym pasie ruchu. Autobusy przemieszczać się będą wydzielonym pasem ruchu, a zatrzymywać się będą na wysokości przystanku bez wjazdu w zatokę przystankową.